Cumartesi , 20 Ocak 2018
Anasayfa / Kültür-Sanat / OKULUMUZUN NEŞESİ PORTAKAL ÇİÇEĞİ’NDE BİRİNCİ OLDU!

OKULUMUZUN NEŞESİ PORTAKAL ÇİÇEĞİ’NDE BİRİNCİ OLDU!

Okulumuz Özel Eğitim Sınıfı öğrencisi Hakan Göker, katıldığı resim yarışmasında tutum ve davranışlarıyla jüriyi etkileyerek “Jüri Özel Ödülü” nü kazandı. 16-19 Mart tarihleri arasında, zihinsel yetersizlikten etkilenen çocuklara yönelik ‘’Portakal Çiçeği’’ resim yarışmasında Özel Eğitim Sınıfı öğrencimiz Hakan Göker jüri özel ödülü aldı. Farklı engel gruplarından herkesin katılabildiği uluslararası yarışmanın üçüncüsü bu yıl ATO Kongre Salonun da gerçekleştirildi.

 

BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

Devam ettiği rehabilitasyon merkezinin de desteğiyle yarışmaya katılan Hakan’ın annesi ve babası, Hakan’ı ileride çalışma hayatında görmek istediklerini belirterek “Hakan bizim için büyük bir şans.” ifadesini kullandı.  Hakan’a ‘Yarışmaya Katılım ve Teşekkür Belgesini’ Portakal Çiçeği Sanat Kolonisi Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Şahin verdi. Hakan’a jüri özel ödülü olarak tablet hediye edildi.  Yarışmayı kazanan Hakan coşkusunu arkadaşları ve öğretmenleriyle paylaşarak, “Resim yarışmasını kazandım, başardım.” dedi. Hakan’ın öğretmeni Salim Yurdakan, “En az ailesi kadar bizde gurur duyuyoruz, umarım ailesinin istekleri gerçekleşir.” dedi. Okul müdürümüz Özkan Nalbant ise, “Özel eğitim ve kaynaştırma öğrencilerine çok değer veriyorum, onların yaptığı bu faaliyetlerle de gurur duyuyorum. Hakan adına çok mutluyum. Ona bu yolda destek olan öğretmenlerine çok teşekkür ediyorum. Bizim açtığımız pencerelere ailelerinin karşılık vermeleri ve özel öğrencilerimizi burada okutmaları bizim için bir şans.” dedi.

 

Diğer Haber

NLP Uzmanı ve Yaşam Koçu Dr. Susam Dündar Işık Okulumuz Öğrencileriyle Buluştu

Okulumuz Batıkent Şevket Evliyagil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde, Gazetecilik Alanı Öğretmenleri tarafından 19 Ekim …